Monika Dostálová – ředitelka

vystudovaná učitelka předškolní pedagogiky

Monika kolecko

“Od roku 1989 se věnuji práci s dětmi. Sama mám dvě děti – dceru a syna. Pracovala jsem jak ve státní, tak i v soukromé mateřské školce. Jelikož celý můj život provází sport a sama jsem ve školce vedla výuku plavání, bruslení, zaujal mě program MŠ Happy Point. Hezké prostředí bez stresu s individuálním přístupem, dostatkem pohybu a podnětu, je mi blízké. Proto jsem se stala součástí týmu této školky.”

Monika Dostálová vystudovala Pedagogickou školu v Praze. Její zaměření je výtvarná výchova a tvoření. Absolvovala nespočet školení a kurzů např: Výtvarné techniky v MŠ, Předškolní matematika dle metody Hejného, Malí šikulové, Canisterapie v MŠ, Korálkování a drátkování atd. Dále se podílela na přípravě a korenci časopisu ,,Učitelka MŠ.”

 

Lucie Procházková – učitelka

vystudovaná učitelka předškolní a mimoškolní pedagogiky

DSC_0352

“Starání o děti u mne započalo asi v deseti letech, kdy jsem se ptala maminek ve vsi, kde jsem bydlela, jestli nechtějí pohlídat děti :). Mám ráda dětskou upřímnost, bezbřehou fantazii a umění radovat se z maličkostí. Líbí se mi a snažím se praktikovat výchovný směr Nevýchovy, kdy je dítě partner a společně se domlouváme.”

Souhlasím: „Každý je génius. Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom, bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

Lucie Procházková vystudovala Střední pedagogickou školu v Praze. Několik let se věnovala spinningu jako instruktorka, působila jako lektorka cvičení s dětmi a dodnes cvičí yogu pro děti. Mezi její koníčky patří sport (běh, cyklistika, yoga, fitness) hra na klavír a flétnu, deskové hry a práce ve školce. Od roku 2009 pracuje jako učitelka mateřské školy. Má dvě děti.

 

Kamila Dukátová –  učitelka sportu

licencovaná trenérka, kvalifikovaná učitelka anglického jazyka

Kamila kolecko

“Od svých 4 let hraji pozemní hokej a tak jsem odmala vyrůstala v kolektivu a sportovním prostředí. Před 5 lety jsem začala trénovat kategorii mini benjamínků U7 a zjistila jsem, že právě práce s dětmi je věc, která mě naplňuje a baví.”

Kamila Dukátová vystudovala Gymnázium Postupická v Praze se sportovním zaměřením. Při studiu vysoké školy s ekonomickým zaměřením začala trénovat děti od 4-7 let pozemní hokej, který sama hraje. Je hráčkou extraligového týmu SK Slavia Praha a také členkou reprezentačního týmu žen České republiky. Trénování dětské kategorii se věnuje již po dobu 5 let, má 2. trenérskou třídu a kurz první pomoci. Rok žila v zahraničí, kde studovala jazyky a má certifikát z anglického jazyka. Kamila má zkušenosti s dětmi z dlouholetého babysittingu a také ze školky Medvídek, kam docházela 2 roky 2x týdně vyučovat děti anglický jazyk. Umí hrát na klavír a má celkově kladný vztah k hudbě a hlavně ke sportu.