„V krátkosti, můj syn Péťa Vacek chodí do školky velmi, ale velmi rád a jakákoliv zmíňka o školce vyvolá u něj nadšení a radost. Takže za něj, je školka perfektní. Kdykoliv do školky jdeme, není ani náznak pláče nebo nechuť jít do školky a to ani u ostatních dětí. Za to velké díky paním učitelkám, které atmosféru ve školce vytváří. Upřímě? Po dobu kdy je Péťa ve školce si na něj ani nevzpomenu neboť vím, že je v bezpečí a spokojenej. Děkuji.”

Eva Vacková (maminka Péti Steva)

.

„Happypoint školka byla pro mého syna skvělá volba. Navštěvuje ji už od svých 18 měsíců, dnes jsou mu tři roky a jeho spokojenost a vývoj je úžasný, rád se ráno do školky vypravuje, když ho odpoledne vyzvedávám je spokojený a usměvavý! Vždy mám jako maminka pocit péče ze strany všech vychovatelek, otevřená komunikace, ochota při žádosti udělat něco navíc pro spokojenost dítěte a klid rodiče. Odpovědnost a bezpečnost, čistota a klidné domácí prostředí. To vše je pro mě standard, který mi Happypoint splnil. Děkuji všem za sebe i syna! Ostatním rodičům doporučuji.????????”

Irena Volková (maminka Dáni)

.
.

„Moje dcera navštěvuje jesle od svých patnácti měsíců, dochází na tři dopoledne za týden. Měla jsem z počátku strach, jak to bude snášet, ale zvykla si velice rychle, a to zejména díky skvělému kolektivu a rodinnému prostředí. Paní učitelky jsou velmi milé, hodné a je poznat, že mají děti rády, což je pro mne velmi důležité. Individuální přístup k dětem, flexibilita pro rodiče, menší počet dětí, hezké prostory, moderní vybavení –  to jsou hlavní důvody, proč jsme pro naši dceru vybrali právě Křesličku.”

Petr Dvořáková Lindová  (maminka Emičky)
.
.

„Chtěla bych Vám moc poděkovat za to, že jste vytvořili úžasné místo, kam se syn těší a kam chodí rád. Celý tým je profesionální, ochotný a milý a já jsem moc ráda, že syn toho může být součástí. Prostory školky jsou krásné, v klidném prostředí, program se každý měsíc mění a děti mají možnost seznámit se hravou formou se sportem. Jsem moc ráda, že jsem si Vaší školku vybrala a neměnila bych. Děkuji.”

Barbora Vacíková (maminka Péti)  
.
.

„Školku, resp. jesličky jsme vybírali dlouho a navštívili jsme jich dost, ale Happy Point nám učaroval hned. Školku dělají vždycky paní učitelky a zde jsou “tety” úžasné, empatické ženy, které milují děti, respektují jejich potřeby a nabízí jim skvělý program. Naše dcerka chodí do Happy Point od 12 měsíců a už od začátku nám vyhovovalo, že při některých činnostech neoddělují jesličkové děti od školkových, pouze upravují program. Laduška se do školky vždycky těší a my jsme moc rádi, že jsme vybrali zrovna Happy Point.”

Věra Koukalová (maminka Laděnky)

 

„Pečlivě jsem vybírala školku, kam bych svého, ještě ani ne dvouletého Adámka, svěřila. Je to hodně citlivá doba v životě dítětě pro jeho rozvoj a utváření si náhledu na život a na to, co je dobré a co ne. Myslím si, že jsem si vybrala dobře. Milé a klidné prostředí a hlavně úžasní lidé. Adámek se tady cítí dobře a rád do školky chodí. Tety jsou skvělé a jejich práce s dětmi i rodiči je na velmi profesinální a hlavně lidské úrovni.
Děkuji Vám všem.”
Magdaléna Oršulíková (maminka Adámka K.)
.
.

„Sme velmi radi, ze Dusko začal prave v tejto skolke. Jej pristup, ochota pani uciteliek a  celého personalu nam pomohla aby sa Dusko rychlo adaptoval a zvykol si na novy rezim. Školku mozme len a len doporučit, vynikajuce pani učitelky, krasne prostredie….”

Lucia Hrúzová (maminka Dušánka)